Pomozte svým zaměstnancům převzít kontrolu
nad jejich financemi a dosáhnout finančního pokroku

Osobní Firemní

S čím společnostem nejčastěji pomáháme

Co o nás říkají ...

Chiquita

Ing. Peter Kováčik ze společnosti Premier Finance s.r.o. pečuje o všechny druhy pojištění, které využíváme. Kromě pravidelných konzultací a odborných analýz pro nás zajišťuje i komplexní administrativní servis. Nejvíce oceňujeme profesionální přístup, vysokou odbornost a podrobný přehled o pojistném trhu.

Jan Steiner
Country and operational manager

Naše služby

Zprostředkování

Pomůžeme vám nalézt vhodný produkt a sjednat ho za těch nejlepších podmínek na trhu. Účastnili jsme se již 22.000 kontraktů, které jsme následně pomáhali mezi zákazníky a společnostmi zprostředkovat. V našem portfoliu naleznete všechny zásadní oblasti finančního průmyslu, mezi které patří:

  • Podnikatelské a investiční úvěry
  • Investice a termínované vklady
  • Bankovní a spořicí účty
  • Průmyslová pojištění
  • Flotilová pojištění

ZOBRAZIT UKÁZKU RIZIKOVÉHO POJIŠTĚNÍ

Potřebuji

Produktové poradenství

Plaťte jen za to, co opravdu využíváte a potřebujete. Náš profesionální úsudek a zkušenosti v oblasti analýzy finančních produktů vám pomohou porovnat všechny možnosti na trhu a vybrat ty produkty, které nejlépe naplní vaše potřeby a očekávání. Pro porovnávání produktů a všech fundamentálních dat využíváme nejmodernější analytické nástroje. Podívejte se na příklad srovnání hypotečních produktů.

ZOBRAZIT SROVNÁNÍ

Chci poradit

Expertní posudky smluv

Revizí současných smluv získáte v průměru 30% úsporu nákladů a dosáhnete vyšší úroveň služeb i zisků. Za dobu našeho působení uskutečnili naši inspektoři 8.832 expertních posudků, díky tomu jsme trnem v oku nekalým poradcům a dealerům smluv. Podívejte se na případové studie našich klientských případů, které vám napoví, co dokážeme.

ZOBRAZIT PŘÍPADOVU STUDII

Mám zájem

Osobní asistence

Statistiky nám ukazují, že pohybovat se na finančním trhu bez asistence profesionála může být díky jeho nepřehlednosti a složitosti velmi rizikové. Díky profesní náročnosti je riziko chybného rozhodnutí zákazníka dokonce vyšší o 74 % než v jiných odvětvích. Naši finanční experti poskytují osobní a administrativní asistenci při jednáních s finančními domy, což se v mnoha přepadech ukázalo jako prozíravé a chytré rozhodnutí, které zákazníkům ušetřilo peníze.

ZOBRAZIT ASISTOVANÉ KLIENTSKÉ PŘÍPADY

Potřebuji asistenci

Zaměstnanecký program finanční péče

Program finanční péče pomáhá zaměstnancům:

Efektivně řídit svůj
rozpočet
Zvýšit svou připravenost
na odchod do penze
Realizovat velké cíle jako je
pořízení bydlení nebo vzdělání dětí
Vytvořit úspory a zajistit
se pro nenadálé události
Vytvořit strategii oddlužení
nebo splacení kreditních karet

Pro zaměstnance

Při tvorbě firemního programu finanční péče jsme se zaměřili na služby, které pomohou zaměstnancům a jejich rodinám vybudovat trvalé finanční návyky, zvýšit úspory a najít nové zdroje příjmu. To vše tak, aby to bylo v souladu s jejich hodnotami a životním stylem.

Osobní finanční plánování

Osobní konzultace s finančním expertem umožňují zaměstnancům řešit konkrétní problémy, diskutovat strategie a získat lepší kontrolu nad vydělanými penězi.

Nástroje pro správu osobních financí

Naše on-line nástroje pomáhají zaměstnancům získat lepší představu o své celkové finanční situaci. Mohou spravovat svůj rozpočet, sledovat výdaje a vidět pokrok při realizaci finančního plánu.

Exkluzivní služby a produkty

Zaměstnanci získají přístup k exkluzivním službám a produktům, které jsou určeny pouze pro účastníky programu finanční péče a jejich rodiny za podmínek, které si sami nejsou schopni zajistit.

Pro zaměstnavatele

Studie ukazují, že osobní finanční tíseň zaměstnance může mít za následek ztrátu jeho produktivity, absenci na pracovišti a dokonce i zdravotní problémy. Zaměstnanecký program finanční péče je vytvořen tak, aby zaměstnavatelům pomáhal snižovat finanční výdaje na zdravotní péči, zvýšil finanční připravenost zaměstnanců a posiloval kulturu na pracovišti. Zaměstnanci s nižším finančním stresem a zvýšenou spokojeností s vlastní finanční situací mají větší sklony být šťastní, produktivní a ochotni přenášet kvalitu na pracovišti do všeho, co dělají.

Snadná implementace

Zaměstnavatelům poskytujeme vlastní komunikační plán a marketing jako pomoc při zavedení programu ve společnosti a zapojení zaměstnanců.

Zpětná odezva

Disponujeme systémem pro měření zaměstnanecké spokojenosti a zkušenosti. Zaměstnavatelům tak poskytujeme cennou zpětnou vazbu na to, jaký vliv má program finanční péče na zaměstnance a pracoviště.

Přívětivé ceny

Prozkoumejte naše ceny a nechte si zaslat návrh programu pro vaši společnost. Máme řešení pro všechny velikosti firem a výdaje do programu jsou daňovým nákladem.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Premier Finance s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

logo SAB service