Objevte svůj talent a podnikejte s námi.

Neexistují žádné jiné úspěchy a radosti nežli ty, kterými se obdarujete vy sami

Dozvědět se více

Proč si pořídit franchisu Premier Finance

Služby s nejvyšší přidanou hodnotou pro zákazníka

Peníze jsou elementárním prvkem fungování celé společnosti a bez finančních služeb by tento systém nemohl fungovat. Tento fakt dodává vašemu podnikání ve finančních službách perspektivní budoucnost.

Garance vlastnictví

Smluvně vám garantujeme vlastnický nárok na to nejcennější aktivum, které jste si v průběhu svého podnikání vybudovali. Vybudované klientské kmeny a smlouvy vám zajistí stabilní budoucnost s pasivními příjmy.

Atraktivní tržní potenciál

Světová i domácí ekonomika čelí v posledních letech výrazné turbulenci. Hledání jistoty ze strany spotřebitelů zvyšuje poptávku po profesionálních finančních službách, což jen při zachování stávajícího odbytu vygeneruje do roku 2020 podnikatelům ve finančních službách provizní obrat ve výši 36 mld. korun.

Nemusíte být odborníkem, vše potřebné vás naučíme

Náš obchodní model vás zbaví obav. Vzdělávací model „INTEGRAL“ vám poskytne podporu, znalosti a vzdělání v průběhu celého vašeho podnikání. Tento propracovaný systém podpory vám umožní získané poznatky ihned přenést do praxe a dosahovat výsledků.

Co s námi získáte

Moderní a účinná řešení, která probudí vaše podnikání k životu a vás zbaví trápení.
Jaká 3 největší trápení řeší finanční poradci a jak jsme je úspěšně vyřešili?

Odkud budou přicházet mí noví zákazníci

„Naučíme vás používat obchodní model, který vám zajistí neutuchající příliv kontaktů, a udělá z nich vaše nadšené zákazníky.“

Rozlučte se se zastaralými a otravnými obchodními praktikami. Vaše podnikání vybavíme moderními analytickými a obchodními technologiemi, které už nebudete chtít vy ani vaši zákazníci nikdy opustit.

Náš přístup

 • Pomůžeme vám vytvořit strategie sběru kontaktů, které vám zajistí automatický přísun potenciálních zákazníků.
 • Naučíme vás lákat pozornost zákazníků, abyste jim mohli poskytnout služby, které je nadchnou.
 • Zakotvíme ve vašem podnikání pevný systém komunikačních map pro zefektivnění a získání důvěry zákazníků.
 • Ukážeme vám, jak díky chytrým kampaním můžete aktivovat své klienty a zvýšit ze dne na den své příjmy o desítky procent, aniž byste komukoli volali.
 • Společně nastavíme ve vašem podnikání automatický systém uctivé péče tak, aby se z vašich zákazníků stali loajální propagátoři vašich služeb.

UKÁZAT VÍCE O STRATEGII

Jak dosáhnu toho, aby mi zákazníci sami telefonovali

„Začněte poskytovat finanční služby, které vaše zákazníky nadchnou a budou je sami poptávat.“

Zbavte se únavy, napětí i stresu z neustálého telefonování a nabízení svých služeb.

Náš přístup

 • Pomůžeme vám najít odpověď na otázku, co zákazníci vůbec chtějí a čím byste je nadchli.
 • Díky tomu začnete poskytovat služby s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka, které sami poptávají a doporučují.
 • Osvojíte si nové, klientsky orientované konzultační techniky a zbavíte se přežitých přesvědčovacích prodejních návyků.
 • Systém zákaznické odezvy vám poskytne cenné informace, díky kterým můžete zkvalitňovat své služby a včas reagovat na trendy pro nejlepší možné obchodní výsledky.

UKÁZAT VÍCE O SLUŽBÁCH

Jak se zbavím otravné administrativy a budu vše stíhat

„Poskytneme vám CRM systém s technologií, která vám ušetří 50% času, který můžete věnovat svým klientů, sobě nebo rodině.“

Vaše podnikání ve finančních službách a péče o klienty nebyla nikdy jednodušší! S naším CRM systémem získáte přehled o všem, co se ve vaší firmě děje, zvýšíte úspěšnost dotahování obchodních případů, začnete vydělávat více peněz a vaši spokojení zákazníci se k vám budou vracet.

Náš přístup

 • Poskytneme vám inteligentní CRM systém, který zefektivní vaši komunikaci jak v rámci firmy, tak i směrem k zákazníkům.
 • Naučíme vás používat všechny funkce CRM systému takovým způsobem, že se z vašeho podnikání stane zábava pro vás i vaše zákazníky.
 • Pomocí intuitivních klientských záznamů poznáte a pochopíte skutečné potřeby vašich zákazníků.
 • Díky 70% automatizaci všech úkonů v systému budete mít více času na podstatu svého podnikání.
 • Systém funguje on-line a v reálném čase, což odstraní z vaší firmy chaos i zbytečnou papírovou administrativu.

UKÁZAT VÍCE O SYSTÉMU

Kdo jsme

Jsme experti na nalézání úspor a zvyšování zisku

Skupina Premier Finance sdružuje kvalifikované finanční experty s rozsáhlými znalostmi v oblasti osobní finanční péče. Členy naší finanční skupiny spojuje závazek přinášet našim klientům moderní finanční služby s vysokou přidanou hodnotou a důraznou orientací na výsledky pro zákazníka.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Premier Finance s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

 • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
 • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
 • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

logo SAB service